Customer support: support@hediyeirani.com +16478859051

درباره هدیه ایرانی

تیم هدیه ایرانی متشکل از جوانان خلاق و متخصصی است  که مهم ترین دغدغه آنها لذت بخش و آسانتر نمودن انتخاب وارسال هدیه از تمام نقاط جهان به ایران می باشد.

کاربران عزیز باید بدانند که ارسال هدیه به ایران با بسته بندی زیبا و قیمت مناسب برای ما بسیار مهم بوده و این امرموجب شده که 98% رضایت مشتری در سال 2014 میلادی داشته باشیم.

ما سعی کرده ایم طیف گسترده ای از کالا و خدمات را در قالب هدیه گردآوری کنیم تا مناسبت های ملی چون عید نوروز، شب یلدا، چهارشنبه سوری، روز دانشجو، روز معلم و ...، مناسبت های مذهبی چون روز مادر، اعیاد مذهبی و بازگشت از سفرهای مذهبی و همچنین مناسبت های شخصی زیادی را پوشش دهیم و در نهایت انتخاب را برای شما آسان کنیم.

ارسال تمامی هدیه ها به ایران رایگان می باشد و شما می توانید از طریق درگاه مستقیم بانکی و یا درگاه واسط PAYPAL اقدام به پرداخت سفارشات خود نمائید.

هدیه ایرانی با هدف جلب رضایت شما خدمات متمایزی از جمله مشاوره آنلاین جهت انتخاب هدیه را در قالب پشتیبانی آنلاین فراهم آورده است.

ما در هدیه ایرانی با تعریف سه پکیج ارسال هدیه متفاوت به این شرح:

  • VIP: ارسال کارت پستال رایگان ، ارسال هدیه توسط تیم هدیه ایرانی ، بسته بندی و جعبه هدیه رایگان

  • FAST TRACK : ارسال در سریعترین زمان ممکن، به طور مثال ارسال در همان روز

  • SPECIAL DAY : ضمانت تحویل هدیه در روز و ساعت تعیین شده توسط شما

 تمامی مقدورات را برای ارائه خدمات بهتر به شما در نظر گرفته ایم.

با داشتن حساب کاربری  در سایت هدیه ایرانی از طریق ایمیل و پیام کوتاه امکان اطلاع از آخرین وضعیت سفارشات خود را در تمامی مراحل سفارش، پرداخت  و ارسال هدیه خود خواهید داشت.

سایت هدیه ایرانی با ارائه پکیج های ویژه بسته بندی که توسط تیم گرافیک هدیه ایرانی طراحی شده است، تلاشی در جهت ایجاد حس رضایت مندی برای عزیزان شما را نموده است. همچنین به همراه هر هدیه کارت ضمانت هدیه ایرانی که شامل شرایط  مرجوعی هدیه می باشد نیزفرستاده خواهد شد.

ارسال کلیه سفارشات شما  به مراکز استان پس از48 ساعت کاری و به سایر شهرستان ها پس از 96 ساعت کاری به وقت ایران از زمان دریافت سفارش شما انجام می گردد.

لازم به اشاره است اطلاعات تماس از جمله شماره تلفن، آدرس پستی، آدرس ایمیل و دیگر اطلاعات ثبت شده توسط کاربران در وب سایت هدیه ایرانی محفوظ بوده و تحت هیچ شرایطی در اختیار موسسه سومی قرار نخواهد گرفت.

لطفا قبل از ثبت سفارش خط مشی سایت هدیه ایرانی را کامل مطالعه نمائید.

اجرای این قسمت از زندگی خود را به ما بسپارد ، ناامید نخواهید شد ...

 

Is this article useful? Yes No
Free Shipping
bd Marketing
2014 - All rights reserved.